درباره ما

عضو ارشد IGDA انجمن بین المللی توسعه دهندگان بازیهای کامپیوتری

عضو داور در انجمن RGD طراحان گرافیک انتاریو

رهبر عملیات Interactive Design در تورنتو استار و مترو نیوز

طراح ارشد Game environment در شرکتهای ubisoft و gameloft

کمک طراح Game Level در شرکت Blizzard

مولف کتاب مبانی گرافیک کامپیوتری در انستیتو ایزایران

درباره موسسه پیکسلمن

در دنیای اطراف ما که همه چیز بر اساس تکنولوژی شکل گرفته و تا جزئیات زندگی ما در اختیار رفتارهای اینترنت و تکنولوژی کار می کند، شاید این تفکر معقول بنظر برسد که تنها نسخه از مشاغل اطراف ما … همان باشد که بیشتر با جنبه تکنولوژی در گیر است.

ساختن و تولید کردن بر اساس خلاقیت و تفکر در کنار توانمندی های نرم افزارهای کامپیوتری، این انگیزه را در هر ذهن پویا و کنجکاوی ایجاد می کند که از هوش کمکی دومی کمک بگیریم، تا بهتر دیده شویم.

همین نحوه تفکر و انبوه مشاغل مربوط به آن این سوال را در ذهن ایجاد می کند که در کشورهای پیشرفته از جمله ایران عزیز چگونه میتوان شغلی داشت که کمتر تحت تاثیر رکودهای اقتصادی و اجتماعی قرار بگیرد.

تجربه رکود اقتصادی و مالی سالهای ۲۰۰۸ و ۲۰۰۹ در آمریکای شمالی که شخصا نیز درگیرآن بودم ثابت کرد که یک دسته از مشاغل نه تنها بازار کار خود را از دست نمی دهند، بلکه در بعضی از موارد اوضاع بهتری هم پیدا می کنند. یکی از این نمونه ها مشاغل مربوط به تبلیغات دیجیتالی بود که شرکت ها و سازمان های بزرگ و چند ملیتی برای ماندن در بازار تنگ رقابت … تبلیغات بیشتری را روانه رسانه ها و شبکه های اجتماعی کردند و این یعنی کار بیشتر برای طراحان گرافیست یا مهندسین هنر در هر زمینه ای.

موسسه آموزشی پیکسلمن در آپریل ۲۰۰۶ در تورنتو کانادا به ثبت رسیده است و تمامی ۴۹ دوره آموزشی کوتاه مدت آن برای محقق کردن نوع عملیات کار واقعی مطابق با استاندارد سیلابس آموزشی و نیاز بازار کار آمریکای شمالی طراحی شده است. تمامی این دوره ها به تائیدیه وزارت آموزش، کالج ها و دانشگاه های استان انتاریو در کانادا رسیده است و هر دانشجو در پایان هر دوره پس از گذراندن تکالیف مربوطه می تواند مدرک رسمی ما را دریافت کند.

یکی از مهمترین بخش های داشتن چنین مدارکی دانستن اطلاعات فنی و کاربردیست که عموما در مصاحبه های کاری در آمریکا و کانادا مطرح می شود و همچنین جواب هایی است که شما باید به مصاحبه گر بدهید تا وارد شغل جدید خود شوید … که همه این موارد را در طول این دوره ها خواهید آموخت.

موسسه پیکسلمن با فارغ التحصیل کردن بیش از ۱۲۶۵ دانشجو بصورت حضوری و آنلاین یکی از پر افتخار ترین و قدیمی ترین موسسات آموزشی در زمینه هنر دیجیتال می باشد که با داشتن قراردادهای آموزشی در دولت کانادا از اعتبار ویژه ای برخوردار است.

به امید دیدار شما در یکی از دوره های کاربردی.

مدیر و صاحب موسسه پیکسلمن
فرید قاسم اسد