قوانین و مقررات

قوانین و مقرراتی که همه دانشجویان موسسه آموزشی پیکسلمن موظف به رعایت آن می‌باشند:

اول: دانشجو در موسسه پیکسلمن تا زمانی که ثبت نام یک دوره را بطور کامل انجام ندهد و شماره دانشجویی و تاییدیه آن را از دفتر مرکزی در کانادا دریافت نکرده است دانشجو به حساب نمی‌آید.

دوم: هیچ دانشجویی بدون گذراندن موفقیت آمیز دوره ” مبانی گرافیک کامپیوتری” اجازه ثبت نام در هیچ یک از دوره های موسسه را ندارد. شهریه این دوره پنجاه هزار تومان می‌باشد و امتحان تستی (چهار جوابی) می‌باشد که توسط موسسه در اختیار دانشجویان قرار می‌گیرد.

سوم: همه دوره های آموزشی موسسه پیکسلمن چه حضوری در کلاس و چه آنلاین دوره های کوتاه مدتی هستند که جهت پوشش بخشی از نیازهای عملیاتی شما در نرم افزارهای کامپیوتری در نظر گرفته شده‌اند. و در پایان هر  دوره، دانشجو می‌تواند مدرک فارغ التحصیلی خود را با پست‌های معتبر بین المللی در ایران دریافت کند. حداقل زمان دریافت مدرک فارغ التحصیلی حدوداً سه هفته می‌باشد.

چهارم: همه دوره های موسسه پیکسلمن توسط وزارت آموزش – کالج‌ها و دانشگاه‌های استان انتاریو در کانادا پیش بازدید شده اند و زمان تدریس و شهریه و نام دوره برای کلاس‌های حضوری توسط وزارتخانه مربوطه تایید شده است که رونوشت یکی از این دوره ها جهت اطمینان خاطر شما عزیزان در انتهای همین صفحه قرار گرفته است.

پنجم: شهریه دوره‌ها در ایران بصورت آنلاین، سه برابر کمتر شده است تا هموطنان عزیز در ایران راحت تر بتوانند در این دوره ها شرکت کنند.

ششم: دانشجو قانوناً موظف به حفظ و نگهداری مطالب و موضوعات آموزشی می‌باشد، که توسط یک گذر واژه یا پسورد در اختیارش قرار داده شده است. چنانچه دانشجویی اقدام به ضبط و نشر مطالب کند یا اینکه پسورد را در اختیار سایر افراد قرار دهد، دانشجویی آن باطل گشته، تمامی دسترسی‌های او به مطالب آموزشی قطع شده و کلیه مسئولیت های قانونی در این خصوص متوجه ایشان خواهد بود.

هفتم: سیلابس آموزشی همه دوره های موسسه پیکسلمن توسط کارشناسان و متخصصین حرفه ای شرکت ساخت بازی‌های کامپیوتری یوبیسافت و گیم لافت در کانادا و بلیزارد در آمریکا و مطابق با بازار کار و استانداردهای آمریکای شمالی جمع آوری شده است و تمام تلاش کارشناسان بر جامع و کاربردی بودن دوره گذاشته شده است.